Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

69-годишният велосипедист, който бе блъснат от джип на кръстовището между бул. „Шести септември“ и ул. „Орловец“, е настанен във Втора клиника по хирургия към УМБАЛ “Свети Георги” ЕАД – Пловдив. Мъжът е в стабилно състояние с едно счупено ребро. Очаква се скоро да бъде изписан.