Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

Здравейте!

Изказвам благодарност за хуманното отношение на екипа в състав: Д-р Деан Бацелов, Д-р Любомир Попов, Д-р Димитър Кукуларов при База II на УМБАЛ „Свети Георги“, Oтделение по спешна медицина – звено „Ортопедия и травматология“.

Дано има повече такива като тях, впечатлена съм. БРАВО!

Поздрави,
Алтънай Н.