Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

За втори път се лекувам в Клиника по нервни болести като пациентка с епилепсия. Благодаря от сърце на всички – санитари, сестри и лекари !
Благодаря на д-р Пейчева и сестра Кулешова. Съпричастността към нас болните е толкова важна!
И най-вече специални благодарности и пожелания за здраве на моя лекуващ специалист – доц.  д-р Екатерина Витева !