Искам да изразя най-искрената си благодарност към екипа на Отделение по Инвазивна кардиология, които с високо професионалните си умения и всеотдайните си грижи успяха да спасят живота ми, да проведат нужните изследвания и да ми поставят точна диагноза.
Специално благодаря на д-р Мариан Алексиев и на реанимационните сестри Магдалена и Гергана. Специална благодарност и към д-р Христо Миновски от КАИЛ.
Най-дълбока благодарност изказвам и към целия екип на Отделение по кардиохирургия, чиито изключителен професионализъм беше съчетан с топло и човешко отношение. Сърдечна признателност към д-р Светослав Дарбоклиев, д-р Камен Станев, д-р Гергана Андреева и д-р Али Вехби, всички медицински сестри и санитари.
Бъдете здрави, все така всеотдайни професионалисти и хора.
С уважение и дълбока признателност:
Нели К.