Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

Уважаеми дами и господа,

Бихме искали да изразим своята искрена благодарност и признателност към д-р Иван Кирев – детски хирург в Отделението по детска хирургия (10-и етаж) на УМБАЛ „Св. Георги“, за високия професионализъм, отличната медицинска грижа и човешкото отношение, които прояви по време на лечението и оперативната интервенция на нашия син Васил Кузев (1 година и 10 месеца).

Д-р Кирев ни впечатли не само като изключително компетентен и опитен специалист, но и като човек с внимание, търпение и истинска загриженост към малките си пациенти и техните родители. Благодарение на неговия професионален подход и спокойствие преминахме през този труден за нас момент с увереност и доверие.

Считаме, че д-р Иван Кирев е достоен пример за лекар, който представлява УМБАЛ „Св. Георги“ на високо професионално ниво и допринася за авторитета на лечебното заведение. За нас е важно ръководството да бъде информирано за всеотдайността и отличната работа на такъв специалист.

Молим да приемете нашата искрена благодарност и уважение.

С почит и признателност,
Семейство К.