Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

Уважаема д-р Истаткова,

С най-дълбока признателност и уважение искам да изкажа своята сърдечна благодарност към Вас и целия Ви екип за грижите, вниманието и професионализма, които проявихте към моя син Н. Тотов.

Благодарение на Вашата всеотдайност, човечност и висок професионализъм, Н. получи не само отлична медицинска помощ, но и топлина, разбиране и подкрепа в труден момент.
Вие вложихте много труд, упоритост и сърце, за да може раната му да заздравее и той отново да се чувства добре.

Изказвам специални благодарности към д-р Истаткова за вниманието, търпението и постоянната грижа, които дадоха на Никола спокойствие и увереност, а на нас – неговите родители – вяра и надежда.

Благодаря и на целия екип, който неуморно работеше с грижа, дисциплина и отдаденост. Всеки от Вас допринесе Никола да бъде днес здрав и усмихнат.

За мен и моето семейство това е празник – празник на добротата, професионализма и човешкото отношение.

Вашата работа доказа, че:

Дисциплина + Усилие = Резултат

От все сърце Ви благодарим за всичко, което направихте!

С уважение и признателност,
сем. Тотови
08.10.2025 г.