Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

Пострадалият моторист при катастрофа тази сутрин на бул. „Пещерско шосе“ е приет в Спешното отделение на УМБАЛ „Свети Георги“ и към момента е в стабилно състояние, без опасност за живота.

Установени са счупено бедро, натъртвания и охлузвания. Продължава провеждането на необходимите изследвания, за да се предприеме най-доброто лечение за пациента.