Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги
Повече момчета ще се родят тази година в Пловдив. Това показа традиционното разчупване на питка в родилното отделение на УМБАЛ Свети Георги. На Бабинден беше спазен и ритуалът по измиване на ръцете на хората, помогнали за появата на новия живот.
Източник: БНТ