Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

remont peshtersko

Във връзка със строително-монтажни дейности по проекта „Реконструкция и изграждане на канализационната и водопроводна мрежа на гр. Пловдив“ от 18 юли 2025 г. се въвежда временна организация за движение на кръстовището на бул. „Пещерско шосе“ и ул. „Царевец“.

Ул. „Царевец“ ще бъде напълно затворена за влизане от бул. „Пещерско шосе“ в посока УМБАЛ „Свети Георги“.

Достъпът към болницата е откъм бул. „Свобода“, край МОЛ Пловдив.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Принтирайте