Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

Искам да изкажа своята голяма благодарност към Неврохирургичното отделение, и по-специално към проф. д-р Иво Кехайов и неговия екип.
Изключителен професионализъм, човечност и безкрайно търпение.
Благодаря от сърце за доверието и спокойствието, които ми вдъхнахте, както и за извършената интервенция и бързото възстановяване след нея.

Д.Л.