Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

До Началника
на Клиника по „Изгаряния и пластично-възстановителна хирургия“
към УМБАЛ „Св. Георги“ ЕАД – гр. Пловдив

БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСМО

Уважаеми проф. д-р Карен Джамбазов, д.м.,

С настоящото писмо искам да изкажа своята дълбока и искрена благодарност за професионализма и изключителното човешко отношение, което получих от доц. д-р Елеан Зънзов и д-р Мирослава Чортова в Клиниката по „Изгаряния и пластично-възстановителна хирургия“ към УМБАЛ „Свети Георги“ ЕАД – гр. Пловдив. Това са истински лекари!

Благодаря им за човечността, проявената отговорност и пълната ангажираност към мен и моя нелек проблем. Състоянието ми беше тежко и преминах през няколко оперативни интервенции, но благодарение на усилията на целия екип на Клиниката, и в частност на доц. д-р Елеан Зънзов и д-р Мирослава Чортова, днес съм спокойна и вярвам, че добрите дни за мен тепърва предстоят.

Поклон пред човека и лекаря – доц. д-р Елеан Зънзов и д-р Мирослава Чортова! Дано има повече лекари като тях.

Бъдете здрави и благословени!

С благодарност и поклон,
Лина Ч. и нейният съпруг Бисер А.