БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСМО
До екипа на Клиниката по лъчелечение
Уважаеми доц. Веселин Попов и екипа на Клиниката по лъчелечение,
Приемете най-искрените ми думи на благодарност за високия професионализъм, разбирането и човечността, които проявихте към мен и моя баща – Ваш пациент. Благодаря Ви за спокойствието и сигурността, които ни вдъхнахте, както и за увереността и надеждата в този труден за нас момент.
Изразявам своята сърдечна благодарност и признателност към д-р Жеков и техническия секретар за бързата и адекватна реакция при възникналата неприятна ситуация на 05.11.2025 г., независеща от Вас. Благодарение на общите усилия и навременните действия се стигна до благоприятно развитие и успешно започване на лечението.
Благодаря и на двамата специалисти, работещи на апарата „Кибер нож“, за професионализма и отношението им. Нямам думи да опиша вниманието, търпението и човешкия подход, с които се отнесохте към моя баща. Отлично впечатление прави и отношението на медицинските сестри и целия екип на Клиниката по лъчелечение.
Вие притежавате не само високи професионални знания, но и неизмерима човечност, търпение към страдащия човек и вярност към Хипократовата клетва.
Бъдете здрави, дълголетни и благословени!
С уважение,
Делчо Н. – син на пациент Марин С.
гр. Кърджали