Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

Уважаеми дами и господа,

С настоящото писмо бих искала да изразя своята искрена благодарност към целия екип на Отделението по оперативна гинекология за високия професионализъм, вниманието и човешкото отношение, които получих по време на престоя си в периода 26.01. – 29.01.2026 г.

Специално бих искала да благодаря на д-р Котева за нейната компетентност, спокойствие и грижа, които ми вдъхнаха увереност. Моля да бъде изразена моята признателност и към анестезиолога, участвал в моята операция, чието име за съжаление не знам, но който прояви изключителен професионализъм и внимание.

Благодаря също така на всички лекари, акушерки и санитарен персонал за грижите, търпението и отношението към пациентите. Вашата отдаденост и човечност правят лечението не само успешно, но и по-леко за нас.

Пожелавам на целия екип здраве, професионални успехи и удовлетворение от благородната мисия, на която сте се посветили!

С уважение,
Ефросина К.
гр. Сливен