Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

УВАЖАЕМА ПРОФ. КРЪСТЕВА, УВАЖАЕМИ ЛЕКАРИ, АКУШЕРКИ, МЕДИЦИНСКИ СПЕЦИАЛИСТИ И СЛУЖИТЕЛИ,

Пишем Ви тези редове с дълбока признателност и вълнение. Искаме да изкажем своята най-искрена благодарност за грижите, вниманието и човечността, които проявихте към нашата дъщеря – Елия Д., по време на престоя й във Вашето отделение, защото днес тя е тук, диша и расте благодарение на Вас.

Да повериш живота на детето си в чужди ръце е най-трудното изпитание за един родител. Благодарение на Вашия висок професионализъм и денонощна отдаденост, ние се чувствахме спокойни, че Елия е на най-доброто възможно място. Вие не просто си вършите работата – Вие вдъхвате надежда и се борите за бъдещето на нашите деца с невероятно търпение и обич.

Проф. Кръстева, Вашето име за нас вече е символ на надежда. Вие сте изградили екип, който не просто работи, а служи на живота. Благодаря на всяка една акушерка, която успокояваше Елия, когато ние не можехме да я прегърнем и на всеки лекар, който намираше правилната дума, за да излекува не само нейното тяло, но и нашите изплашени души.

Специални благодарности на проф. Кръстева за лидерството и експертизата, както и на целия екип, който със своите „златни ръце“ и благи думи ни помагаше да преминем през този труден период.

Пожелаваме на всички Вас здраве, сили и още много спасени малки герои! Нека доброто, което правите, се връща при Вас многократно.

С дълбоко уважение и признателност,

сем. Димитрови