Уважаеми дами и господа,
С настоящото писмо бих искала да изразя своята искрена благодарност към целия екип на болницата за професионализма, човечността и грижата, които получихме по време на престоя ни със сина ми, Никола, в периода от 13.02. до 16.02. в Блок 2.
Още при приемането ни бях приятно изненадана от организацията и вниманието – двама служители ме придружиха и ми помогнаха с багажа и количката, което за мен, като майка, беше изключително облекчение. Този жест показа отношение и съпричастност още от първия момент.
По време на престоя ни останах с отлични впечатления от условията в болницата. Стаите са добре поддържани и оборудвани с климатици, баните са ремонтирани и в много добро състояние. Хигиената беше на високо ниво.
Персоналът беше изключително любезен, внимателен и загрижен. Отношението към детето ми и към мен беше изпълнено с търпение и професионализъм. Чувствах се спокойна, защото знаех, че сме в сигурни ръце.
Храната също беше много добра, особено като се има предвид, че е съобразена с болничен режим и диета – приятно поднесена и в достатъчно количество.
Благодаря Ви за всеотдайността, грижата и човешкото отношение. В трудни моменти като болничния престой именно такива хора и такава среда правят изпитанието по-леко.
Пожелавам на целия екип здраве, сили и още много професионални успехи!
Екатерин М.