Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

Здравейте,

Днес бях на посещение при д-р Владимир Божилов в Отделението по токсилогология във връзка с обявените дни на отворените врати! Отношението на цялия екип беше страхотно, а д-р Божилов ми обърна внимание и имахме страхотен разговор!

Поздрави за целия екип, останах повече от очарован!