Към началната страница - УМБАЛ „Свети Георги

ДО НАЧАЛНИКА НА

КЛИНИКА ПО ПЕДИАТРИЯ

КЪМ УМБАЛ „СВЕТИ ГЕОРГИ“ ЕАД

ГР. ПЛОВДИВ

БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСМО

 

УВАЖАЕМИ ПРОФ. ИВАН ИВАНОВ,

Родители сме на деветгодишния П., който на 24.03.2023 г. колабира в училище и беше приет в Клиника по педиатрия към УМБАЛ „Свети Георги“ – Пловдив. Изказваме нашите най-искрени благодарности на Вас и Вашия екип за рижите, които положихте за здравето на детето ни!

Специална благодарност отправяме към д-р Берна Солак и д-р Неофит Спасов. Възхитени сме от професионалното и мило отношение при първоначалния преглед в спешното отделение и приемането на детето в Отделение по детска неврология. В този тежък за нас момент, тяхната подкрепа, внимание и отзивчивост бяха от съществено значение.

Използвам случая да поздравим лично Вас и всички служители на УМБАЛ „Свети Георги“ с предстоящите Великденски празници и да пожелаем на младите специалисти здраве и бъдещи професионални успехи.

С уважение,

Сем. Гавазови